01.01.0096
| Bursa Yapı Market
| Dış Çap | 40 mm |
| İç Çap | 26.6 mm |
| Et Kalınlığı | 6.7 mm |
| 1 Boy Uzunluğu | 4 mt |
| Uygulama Çapı | 40 mm |
| Ağırlık | 0.671 kg/m |
| Maksimum Sıcaklık Mukavemeti | 95° C |
| Materyal | PP-R |
| Renk | Beyaz |
| Uygulama | Sıhhi Tesisat |
| Ürün Standartı | EN ISO 15874 |
Uyarı: stoktaki son ürünler!
Kullanılabilirlik Tarihi:
PPRC Boru (40 mm)
| Dış Çap | 40 mm |
| İç Çap | 26.6 mm |
| Et Kalınlığı | 6.7 mm |
| 1 Boy Uzunluğu | 4 mt |
| Uygulama Çapı | 40 mm |
| Ağırlık | 0.671 kg/m |
| Maksimum Sıcaklık Mukavemeti | 95° C |
| Materyal | PP-R |
| Renk | Beyaz |
| Uygulama | Sıhhi Tesisat |
| Ürün Standartı | EN ISO 15874 |
Alıcı :
* Gerekli alanlar
veya İptal