01.01.0227
| Bursa Yapı Market
| Dış Çap | 25 mm |
| Uygulama Çapı | 25 mm |
| Ağırlık | 0.007 kg/pcs |
| Diş Ölçüsü | 3/4" |
| Şekil | Körtapa |
| Model | Düz |
| Bağlantı Şekli | Vidalı |
| Nominal Basınç | PN 20 |
| Materyal | PP-R |
| Renk | Beyaz |
| Uygulama | Isıtma ve Sıhhi Tesisat |
| Ürün Standartı | EN ISO 15874 |
Uyarı: stoktaki son ürünler!
Kullanılabilirlik Tarihi:
PPRC Dişli Körtapa (25 mm)
| Dış Çap | 25 mm |
| Uygulama Çapı | 25 mm |
| Ağırlık | 0.007 kg/pcs |
| Diş Ölçüsü | 3/4" |
| Şekil | Körtapa |
| Model | Düz |
| Bağlantı Şekli | Vidalı |
| Nominal Basınç | PN 20 |
| Materyal | PP-R |
| Renk | Beyaz |
| Uygulama | Isıtma ve Sıhhi Tesisat |
| Ürün Standartı | EN ISO 15874 |
Alıcı :
* Gerekli alanlar
veya İptal