01.01.0226
New
| Outer Diameter | 20 mm |
| Application Scope | 20 mm |
| Weight | 0.006 kg/pcs |
| Thread | 1/2" |
| Form | Plug |
| Model | Straight |
| Connection Type | Thread Connection |
| Nominal Pressure | PN 20 |
| Material | PP-R |
| Color | White |
| Application | Sanitary ,hot&cold water distribution |
| Product Standard | EN ISO 15874 |
Warning: Last items in stock!
Availability date:
PPRC Plug with Thread (20 mm)
| Outer Diameter | 20 mm |
| Application Scope | 20 mm |
| Weight | 0.006 kg/pcs |
| Thread | 1/2" |
| Form | Plug |
| Model | Straight |
| Connection Type | Thread Connection |
| Nominal Pressure | PN 20 |
| Material | PP-R |
| Color | White |
| Application | Sanitary ,hot&cold water distribution |
| Product Standard | EN ISO 15874 |
Recipient :
* Required fields
or Cancel