01.01.0164
New
| Outer Diameter | 20 mm |
| Application Scope | 20 mm |
| Weight | 0.091 kg/pcs |
| Thread | 3/4" |
| Form | Coupler |
| Model | Straight |
| Connection Type | Welding / screw |
| Nominal Pressure | PN 20 |
| Material | PP-R |
| Color | White |
| Application | Sanitary ,hot&cold water distribution |
| Product Standard | EN ISO 15874 |
Warning: Last items in stock!
Availability date:
Coupler with outer thread (20x3/4")
| Outer Diameter | 20 mm |
| Application Scope | 20 mm |
| Weight | 0.091 kg/pcs |
| Thread | 3/4" |
| Form | Coupler |
| Model | Straight |
| Connection Type | Welding / screw |
| Nominal Pressure | PN 20 |
| Material | PP-R |
| Color | White |
| Application | Sanitary ,hot&cold water distribution |
| Product Standard | EN ISO 15874 |
Recipient :
* Required fields
or Cancel