01.01.0033
New
| Outer Diameter | 160 mm |
| İnner Diameter | 152.2 mm |
| Wall Thickness | 3.9 mm |
| Bar Length | 3000 mm |
| Application Scope | 160 mm |
| Weight | 5.733 kg / pcs |
| Connection Type | Socket |
| Max.Temperature Resistance | 95 °C |
| Material | PP |
| Color | White |
| Application | Waste Water |
| Product Standard | EN ISO 1451 |
Warning: Last items in stock!
Availability date:
PP Waste Water Pipe (160-3000 mm)
| Outer Diameter | 160 mm |
| İnner Diameter | 152.2 mm |
| Wall Thickness | 3.9 mm |
| Bar Length | 3000 mm |
| Application Scope | 160 mm |
| Weight | 5.733 kg / pcs |
| Connection Type | Socket |
| Max.Temperature Resistance | 95 °C |
| Material | PP |
| Color | White |
| Application | Waste Water |
| Product Standard | EN ISO 1451 |
Recipient :
* Required fields
or Cancel