01.01.0015
New
| Outer Diameter | 110 mm |
| İnner Diameter | 104.6 mm |
| Wall Thickness | 2.7 mm |
| Bar Length | 250 mm |
| Application Scope | 110 mm |
| Weight | 0.295 kg / pcs |
| Connection Type | Socket |
| Max.Temperature Resistance | 95 °C |
| Material | PP |
| Color | White |
| Application | Waste Water |
| Product Standard | EN ISO 1451 |
Warning: Last items in stock!
Availability date:
PP Waste Water Pipe (110-250 mm)
| Outer Diameter | 110 mm |
| İnner Diameter | 104.6 mm |
| Wall Thickness | 2.7 mm |
| Bar Length | 250 mm |
| Application Scope | 110 mm |
| Weight | 0.295 kg / pcs |
| Connection Type | Socket |
| Max.Temperature Resistance | 95 °C |
| Material | PP |
| Color | White |
| Application | Waste Water |
| Product Standard | EN ISO 1451 |
Recipient :
* Required fields
or Cancel